Čtvrtek 28. března 2024, svátek má Soňa
130 let

Lidovky.cz

Diskuze

Banky nehodlají rušit poplatek za vklad, i když vytáčí jejich klienty

Poplatek za vklad na přepážce na vlastní účet, který byl zvolen nejabsurdnějším bankovním poplatkem za rok 2009, a který účtuje například ČSOB, Česká spořitelna, Poštovní spořitelna nebo Raiffeisenbank, nehodlají banky zrušit.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

M. Černík

1. 6. 2010 15:37
ptejete se .kdo SKUTEČNĚ VLASTNÍ KAŽDOU BANKU

A SNAD SE PŘESTANETE DIVIT ZLODĚJNÁM OD DOBY , KDY JE VYKRADENÉ OD POLISTOPADOVÝCH OSVOBODITELŮ skoupili zajordánští slované.

A to je teprve začátek vlády rozpočtové zodpovědné zlodějny....

0 0
možnosti

M. Černík

13. 3. 2010 13:57
nebylo by vhodné konečně oznámit detaily

kdo jsou skuteční vlastnící všech bank a iniciátoři lichvářských poplatků v bankách ?

0 0
možnosti

R. Langer

1. 6. 2010 12:25
Re: nebylo by vhodné konečně oznámit detaily

A není to jedno?

0 0
možnosti

P. Korec

9. 3. 2010 7:51
Nejpopulističtější poplatek

Je pochopitelné, proč právě tento poplatek "vyhrál." Přesto si myslím, že je spravedlivý. Proč by měl mít uživatel internetového bankovnictví dražší služby kvůli lidem, kteří chodí platit složenky. Proč by se měly náklady obchodníků, kteří nechtějí terminál a platební karty rozpouštět do dražších úvěrů? Samozřejmě se to děje i tak, banky hospodaří jako celek, ale co je špatný - mnohdy klienti doplácejí na to, že banky mají v honbě za ziskem nesmyslné, nebo příliš komplikované a na obsluhu náročné produkty, nebo produkty které nikdo nechce. Sepisování smluv trvající hodinu nebo dvě prodražuje třeba i ty vklady. A nebo skutečnost, že úřednice musí znát desítky různých produktů z nicž se vážně používá třicet procent a z těch třiceti procent se deset dubluje. Na pozadí pak je vývoj produktů , který stojí řádově miliony až desítky milionů a to nejen jednorázově, ale prodražuje při každé inovaci bankovního systému.

0 0
možnosti