Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • počet příspěvků: 176
  • poslední příspěvek: 16.6.2013 18:31

Kreteni

Nektere bile huby jsou horsi nez romove.Chovaji se jak svine. Jsou  v base jako doma a jen co vylezou tak honem pro potporu a okamzitou hmotnou nouzi.Tak nevim kdo je horis jestli bile huby nebo romove.Romove jsou vicekrat lepis nez bile huby a bile huby stokrat horsi a tady bude nekdo na nekoho nadavat

Re: Kreteni

Ty bílé huby celé vaše zdegenerované etnikum živí. Tak se uklidni, Dežo.

Že také nejsem cigoš, to bych se měl. Celý

život dovolená.

Re: Že také nejsem cigoš, to bych se měl. Celý

Vzdyt na tom kdo je rom, to je jen podle prohlaseni. Takze se muzete prohlasit romem, adoptovat 5 deti a zit si jako prase v zite.

Re: Že také nejsem cigoš, to bych se měl. Celý

No, právě že jako prase.

Neuvěřitelné

Nemohu věřit tomu, co čtu. To je u nás skutečně tolik nenávisti a závisti? Mám pocit, že tady řvou především ti, kteří to v životě nikam nedotáhly, ve škole se mizerně učili, proto mají taky mizernou práci a plat. Tak co zbývá - nenávidět a závidět. Fuj, že se nestydíte vy všichni "diskutující". Mám pocit, že je tady řada takových, kteří by klidně jiným uřezávali uši, kdyby jim to bylo povoleno.

Re: Neuvěřitelné

Víte, možná v něčem máte trochu pravdu, ale zajímalo by mne, kam to dotáhl tento preferovaný pár. Jestli mají zaměstnání a jaké, jakého dosáhli vzdělání atd. Když už zde píšete cosi o těch, co se ve škole mizerně učili a nikam to nedotáhli (správně s měkkým i).

pane Čížku

tento pár to dotáhl na paterčata. První v historii naší republiky. Udělejte partnerce paterčata a buďte si jist, že budete preferovaný také.

Re: pane Čížku

Pane Šejnoho, toto není žádná zásluha, ale věc náhody. A paterčata má téměř každá fena nebo králík. Víte, teď nedávno jsem četl článek, kdy měl manželský pár čtyřčata. Obývají byt 1 + 1.. Žádnou pomoc, ale dluhy. Mají bohužel špatnou barvu kůže - bílou!

Re: Neuvěřitelné

MIly Radovane, vetsina cechu si mysli, ze vyresi cikanskou otazku tim, ze se rozcili zacnou nadavat a tim to pro ne skonci. Jenze podle mne to nejsou jen ti co si odreagovavaji svoje komplexy, cesi jsou velmi rasisticky a uzavreny narod. Nadavaji na vsechny okolo, jen si vzpomente jak nemaji radi treba polaky, na vlastni lidi, pokud se necim lisi, jen si vzpomente na hysterickou nenavist vuci emigrantum, Prazaky nemaji radi ti ostatni a prazaci se divaji svrchu na venkovany. A tak  cikanskou otazku nechce nikdo resit a i kdyz se najde cikan, ktery by chtel pracovat, tak mu skoro nikdo praci neda, kdyz by se udelali nejake zamestnani jen pro ne, ci davala se podnikum iniciativa, aby je zamestnavali, to neprojde.Je tu take strach s cikanu, ktery mam i ja. No a tak se nebude nic resit a odsune se to na dalsi generace, stejne jako muslimska otazka v Evrope.

Re: Neuvěřitelné

Řešení romské otázky není nijak složité. Stačí zrušit všem lidem sociální dávky. Dávat dávky jenom zdravotně postiženým.

Re: Neuvěřitelné

Jak jste se asi učil ve škole vy, že děláte hrubé chyby v textu?

Kočárky zdarma vyvolaly smršť nenávisti a závisti

Který blb to napsal? To není o nějaké nenávisti a závisti, to je o tom že cikáni jsou všude preferováni.

rasisto Čížku

preferovaná jsou ta paterčata. Zploďte je se svou partnerkou a budete preferovanej také. Ale vy na to nejspíš nemáte, tak si honíte své ego jako rasista.

Re: rasisto Čížku

A proč jsou preferovaná? Jenom proto, že je to rarita :-P. Když to ženská odrodí postupně, dopracuje se automaticky k dvěma chůvám, bytu 3+1, 220kKč dvěma raritním kočárkům a kdo ví k čemu ještě? Chápu, že porodit pět děcek najednou je záhul, ale nechlubí se zrovna ono etnikum tím, jak mají soudržné rodiny? Ano. Soudržné leda v pobírání různých dávek, na které musí vydělat "bílé huby".

GLOBÁLNÍ ZAMĚSTNÁNÍ i INVESTICE = GLOBALICT X Est. 1986

Dobrý den, nechcete někdo SOLIDní PRACOVAT ČI INVESTOVAT v mé globální společnosti?!!! Rozvíjíme SOxNET o pár stupňu lepší než je Facebook (CODe: PBoox)!!!

#1> CHCETE-LI BRIGÁDU ČI ZAMĚSTNÁNÍ V GLOBÁLNÍ ICT SPOLEČNOSTI pošlete prosím CV, jen seriózně... NYNÍ!!!

#@2> CHCETE-LI INVESTOVAT DO GLOBÁLNÍ ICT SPOLEČNOSTI S JISTOTOU <smluvně garantujeme vrácení 100% částky v případě neúspěchu!!!> a jste (i malí) investoři PIŠTE NYNÍ = akceptujeme podíly v naší globální společnosti od 5.000 Kč, dle dohody!!!

GLOBALICT @(C)(R), PO BOX 71, CZ-535 01 Přelouč -=¨ PIŠTE JEN ELEKTRONICKY }-=&#91;R.G.X.D]=-{ ...

GLOBALICT@SEZNAM.CZ +++ telefonická spojení na vyžádání... "Kdo je druhý, je druhý na věky věků.v... .. ."

Re: GLOBÁLNÍ ZAMĚSTNÁNÍ i INVESTICE = GLOBALICT X Est. 1986

Konecne nekdo nabizi zamestnani romum, vsechna cest, takovych zamestnavatelu je malo

Milá firmo

Milá firmo na kočárky, kdyby jsi to myslela upřímě, tak je daruješ v tichosti (bez přítomnosti médií) a vyvaruješ se zbytečných komplikací, toto je jeden ze způsobů, jak se dá také financovat reklama, takže se nepodivuj nad některými zápornými reakcemi rozhorčených lidí, především z řad vlastních zákazníků.

Re: Milá firmo

U nich to samozřejmě jako reklama bylo míněno. Kdybych měl ještě dítě, pořídil bych si kočárek právě u nich.

NENI SE CEMU DIVIT

Kdyby to byla bila rodina tak nedostane ani vindru...

Re: NENI SE CEMU DIVIT

Žádná závist ani nenávist jak se to snaží prezentovat ti různí ochránci lid.práv.Všichni víme proč je u cikánů tak velká porodnost.Samozřejmě tak jako vždy svobodná matka i když mezi majoritou je taky dost vyčůraných naoko svobodných maminek.Chtěl bych vědět co ti dva doposud dělali,čím byli prospěšní tomuto státu.Vsadím se,že žili z dávek.A tak tomu bude i nadále.Manželé z majority by takovou podporu nikdy nedostali.Bohužel dneska jsme na tom tak,že nesmíme nazývat věci pravými jmény.

Re: NENI SE CEMU DIVIT

Jen je klidně pravými jmény nazývejme, jinak si každý ochránce cikánů bude myslet jak rádi živíme parazity.

Co Čech, to prognostik

Divím se, že nejdou přepovídat počasí, když přesně vědí, co bude za 15 - 20 let.

Stereotypy

V sousedství jsme dlouho měli rómskou rodinu, na jeden malej byt až moc lidí. Jednoho dne jsem odcházel na odpolední směnu, tak kolem desáté, a u sousedů zvonila trojice: paní ze ze sociálky a dva policisté. Byli přesvědčeni, že jim shcálně nikdo neotvírá a tak se mne ptali, kde jsou. Popravdě jsem odpověděl: "Jako každý den - děti ve škole a dospělí v práci."

Ten překvapený výraz stál za to. Ještě jsem jim poradil, ať to zkusí po páté odpoledne a šel jsem pracovat.

nenávist

a lež jsou sestry.

A to se divíte,

dalších pět nemakačenků...

Re: A to se divíte,

A odkdy novorozeňata pracují?

Re: A to se divíte,

Vy jste už od kolébky tahal gumy v Michelince, že?

Co Čech to hovado?

Cikáni nejsou žádná báseň, zdědili jsme je, komouši to podělali a Brusel domrvil. Ale co to má co dělat s pěti nemluvňaty a rodinou, která podle všeho je spořádaná?

proberte se!!

co to tady všichni plácáte?...jaká nadhera a radost...jsou to Rómové...děti odrostou,5 dětí vychovat nedokáže oni to rómové ani neumí,takže to začne páchat trestnou činnost ,skončí to v pastáku a kriminálu a za naše peníze!!!...je to nepřispůsobivá menšina....však uvidíte za pár let jak se ovděčí za tu solidaritu!!!...PŘEJDĚTE NA MOBILNÍ VERZI