28. prosince 2009 16:40 Lidovky.cz > Byznys > Média

Televizní silvestrovský večer:
nejčastěji vystoupí Karel Gott

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Český Slavík 2009 - Karel Gott | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Český Slavík 2009 - Karel Gott | foto: Michal Doležal, ČTK
PRAHA Česká televize i televize Nova přichystaly na silvestrovský večer klasické zábavní pořady plné hudby, scének a tance. Vsadily přitom na známé tváře. Nejčastěji se během programu obou televizí objeví na obrazovce zpěvák a několikanásobný Český slavík Karel Gott.

Česká televize připravila na poslední večer letošního roku česko-slovenský pořad Silvestr 2009: Pojďte dál..., Poslužte si..., Připijme si!..., v rámci kterého mimo jiné vystoupí právě Karel Gott. Jako jedna z hlavních hvězd zazpívá vedle Lucie Bílé nebo Heleny Vondráčkové až ve třetí části večera, která začne hodinu před půlnocí. Znovu se s ním budou moci diváci setkat hned hodinu po půlnoci, kdy zazpívá v prvním legendárním silvestrovském pořadu Vladimíra Menšíka z roku 1977 Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí.

Karel Gott vystoupí i v rámci oslav, které připravila televize Nova. Nejprve zazpívá v Mejdanu roku z obýváku, který začíná v osm hodin večer, o půlnoci vystoupí v pořadu Hity z Václaváku, který představí nejznámější hity Karla Svobody, a nejvíce si Karla Gotta užijí diváci po čtvrté hodině ranní, kdy je čeká výběr zpěvákových nejlepších televizních vystoupení v pořadu Souhvězdí Novy.

Televize Prima přichystala na poslední den roku 2009 sváteční Hádej, kdo jsem! a Nepodceňuj blondýnky, o půlnoci začne silvestrovské vydání pořadu Nikdo není dokonalý. 

Lidovky.cz


Opel Astra 1,4 16V ST
Opel Astra 1,4 16V ST

r.v. 2014, naj. 71 700 km, benzín
269 900 Kč (s DPH)

Najdete na Lidovky.cz