Diskuse k článku: Zatím největší střet Trumpa se světem? USA zablokovaly dohodu G20 o volném obchodu

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 18.3.2017 22:24
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
K. Jež 18.3.2017 22:24

Ten Trump je mentál typu bolševika našrot ožralýho. On chce změnit zápornou bilanci USA ve vztahu k Německu, Číně atd. a chce to řešit clem ap. Takže dle něho budou USA více vyvážet, než dovážet !!!! A to v situaci, kdy plat zdravotní sestry je v Kalifornii cca 2 miliony Kč ročně ::)))) Takže zboží vyrobené v USA, které je drahé pro nás jako prase začne celý svět kupovat a to Čínské kupovat přestane ::))) Ne Trumpe. Jen v USA by ho nekupovali díky tvým clům :::))))) A to ti teda řepáci z polí poděkují, žes jim zdražil bavoráky a cetky z Číny. Budou tě milovat ::))) A budou si kupovat svoje drahý cetky. Trumpe, Trumpe ::)))

Oldrich Novotny 18.3.2017 21:00

O co jde EUSSR a hlavně Německu a proč mají takové starosti o vztahy USA a Mexiko ? Jde o zisky Německých koncernů které masivně využívají novodobé Mexické otroky a za desetinové náklady vyrábějí auta prodávaná v USA za luxusní ceny a dovážené do USA prakticky bez cla.

Zisk plyne do Německa a přispívá k udržování Německého blahobytu a spokojenosti voličů hlavních Německých politických stran které tento systém podporují.

Stejný systém nastavilo Německo i s ostatními zeměmi - montovnami.

V. Kun 18.3.2017 18:49

Neni to zajímavé, že mnoha státům vadí právě

FÉROVÝ OBCHODOVÁNÍ!!

J. Novák 18.3.2017 18:28

Nechápu, co je kompromisního na prohlášení, které (cituji) mělo jako v minulých letech podpořit volný obchod a vyslovit se proti protekcionismu.Najdete na Lidovky.cz