Diskuse k článku: Pochybnosti padly. Aplikace Facebooku pro krátké zprávy má už 1,2 miliardy uživatelů

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 14.4.2017 10:33
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
D. Neviditelný 14.4.2017 9:11

ou na Messengeru. Mí přátelé mají k Messengeru podobný odpor. Jednostranně oslavné ódy nelze považovat za seriózní žurnalistiku, ta skutečně vypadá úplně jinak.

D. Neviditelný 14.4.2017 9:07

Hyperagresivní metoda Messengeru je odporná: Chceš na FB na mobilu do zpráv? Nainstaluj si Messenger, jinak tě těm nepustíme.

A komunisti měli ve volbách před rokem 89 skoro 100 % hlasů, protože lidi neměli na výběr. Metoda je stejná. Nemáš na výběr. V rámci vyváženosti bych poprosil Lihovky, aby napsaly stejně oslavný článek na volební úspěch komunistů před rokem 89. Mohl by to být takový hezký miniseriál: klidně by v něm mohla být óda na úspěšnost katolické církve ve středověku. Pravda, metoda vedoucí k úspěchu nebyla zrovna v bavlnce, ale stejně - ty volební úspěchy! Tolik uživatelů! To je prostě kouzelné! Proč zmiňovat čarodějné procesy, exkomunikace, vražky... jde přece jen o čísla vyjadřující úspěch, ne? O tom musíme napsat jednostrannou nevyváženou stať!

Já bych si Messenger nikdy nenainstaloval, kdybych k tomu hyperagresivní marketingovou strategií nebyl dotlačen. Je to aplikace, která zdvojuje něco, co předtím fungovalo, stejná upozornění vyskakují dvakrát, jednou na FB, jedn

M. Hmiro 14.4.2017 10:33

Máte na výběr. WhatsApp, viber, kakao talk,....když to porovnáváte s politikou, tak všechny tyto aplikace i s facebookem jsou politické strany se svým programem. Vy si na základě tohoto programu vyberete koho zvolíte.