Diskuse k článku: Návrh státního rozpočtu předloží ještě Babiš. Počítá s deficitem 50 miliard

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 11
  • Poslední: 19.5.2017 11:52
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
V. Grycz 19.5.2017 11:52

V době nízké nezaměstnanosti je taková sekyra úlet a sabotáž. Bohužel lidé demonstrují jen k vůli kravinám.

S. Cesky 19.5.2017 10:14

sněmovna je soustava pitomců,která bez uzardění reagovala na anonymy,což v demokracii smí a je to její práce POUZE POLICIE !

Už nevolme tradiční strany za ty jejich podrazy,pomlouvání republiky v cizině ap..

Máme tentokrát bohatý výběr-Babiš/ANO+Okamura/SPD+Robejšek/Realisté !!

S. Cesky 19.5.2017 9:56

pan Babiš pracuje do posledního dne,jde mu o věc,ostatně jako vždycky.Už nevolme tradiční strany za ty jejich podrazy,pomlouvání republiky v cizině ap..

Máme tentokrát bohatý výběr-Babiš/ANO+Okamura/SPD+Robejšek/Realisté !!

P. Broda 19.5.2017 8:02

Je třeba se podívat i na nárůst byrokracie, úředníků, náklady na EET , a zjištění že se rozplynul sen o miliardách z tohoto nástroje. Tohle ví i každý jouda. Když ekonomika roste, a vláda na tom nemá pražádný podíl, tak to se to rozhazuje za nesmysly a úředníky. Já se ptám až ekonomika začne klesat, a to se může stát letos, nebo za rok, či za 5 let, tak kde vezmeme peníze na tu armádu úředníků, kterou tato vláda tak vehementně posiluje? To se pak svede na Kalouska? To, že malé a střední podniky jsou klišé a kecy, jsme už z držky Babiše slyšeli. Jak jeho velké podniky optimalizují daně, už víme taky. A experimenty této vlády a její důsledky, budeme platit všichni. No a Bureš? Ten bude vysmátý.

R. Wicha 19.5.2017 6:10

Pominu-li, ze je Babis naprosto neduveryhodny, stale nechapu deficit. Triprocentni rust prumyslove vyroby, rust celkoveho HDP a stale obrovsky rozpoctovy schodek a dalsi zadluzovani. Kam to muze vest, az zase bude podstatne horsi vykon ekonomiky? Porad nechapu, kdo, jak a komu ten rostouci statni dluh zaplati. Ale co, hlavne, ze jsme happy, ne?

L. Florner 19.5.2017 7:01

Největší položkou povinných výdajů a položkou stále rostoucí jsou výdaje na důchody a sociální zabezpečení. ČSSD před minulými volbami do Sněmovny slíbila, že zruší II. pilíř důchodového pojištění a svůj slib splnila (KDU a ANO na to kývly, neb vzheldem k akcentování tématu v předvolební kampani si ČSSD ani nemohla dovolit neudělat ze zrušení II. pilíře základní pilíř Koaliční smlouvy). Ovšem taky nepřišla s žádným lepším řešením, přesněji řečeno ČSSD nepřišla s žádným řešením. Netvrdím, že II. pilíř byl super vychytávka, ale byl to alespoň pokus a alespoň se pokusit je mnohonásobně víc než jen krčit rameny a nedělat nic.

K deficitu DP si připočtěte předvolební kampaň ze stáního rozpočtu, opět zejména z dílny ČSSD, a obecnou opatrnost MF při predikci vývoje hospodářské situace a 3% je pak ještě dobré číslo. Navíc, nikdo netvrdí, že musí být deficitu taky dosaženo. Plán je jedna věc, důležitější je ale výsledek.

R. Nový 19.5.2017 6:04

Největší lhář (schválila to i sněmovna), který hrabe pro svůj Agrofert.

http://fajn7.blogspot.cz/2017/01/ano.html

J. Bouldergeist 19.5.2017 5:55

Jo Bureš přidal na papíře a před volbami starý a známý trik už ale přestal fungovat. Jinak ten návrh na zvýšení důchodů byl od socanu a to Bohuš jen tak nenechá.

D. Fajt 19.5.2017 2:18

Občané jděte demonstrovat proti zlemu Babisovi , pridal vám peněz. To ODS a kkt. Kslousek byli tak hodní že vám ty peníze brali.:-):-):-)

R. Nový 19.5.2017 6:03

zřejmě pracujete v Agrofertu, když vám přidal Babiš.

R. Wicha 19.5.2017 6:11

Fajte, jste naprosto mimo - Babis neco pridava? A snad ze sveho? A on to inicioval? Jezisi, vy jste fakt trouba.Najdete na Lidovky.cz