1. března 2010 12:02 Lidovky.cz > Byznys > Firmy a trhy

Nevěrník Tiger Woods se objevil v reklamě na kastraci

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Tiger Woods vyhrál 15. října 2009 turnaj v Melbourne. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tiger Woods vyhrál 15. října 2009 turnaj v Melbourne. | foto: APČTK

NEW YORK  Příliš mnoho sexu může škodit, hlásá obří billboard se zjevnou narážkou na milostné avantýry nejlepšího světového golfisty.

Týden poté, co se veřejně omluvil za své mnohonásobné nevěry, se nejlepší světový golfista Tiger Woods ocitl na provokativních reklamních billboardech organizace Lidé pro etické zacházení se zvířaty (PETA).

Ta troufale využila aféry kolem golfového profesionála, který se léčí ze závislosti na sexu, k propagaci kastrace domácích mazlíčků.
"Příliš mnoho sexu může škodit," hlásá obří nápis vedle portrétu Woodse. A menším písmem pak pokračuje: "...i pro malé tygry. Ušetřete své psy a kočky mrzutostí. Vždy kastrovat!"

Cílem nejnovější kampaně této kontroverzní organizace na ochranu zvířat je dosáhnout kastrace všech zvířat žijících v domácnostech, aby se tak dále nerozrůstala armáda potulných psů a koček.

Světová jednička Woods porušil před týdnem své tříměsíční mlčení a omluvil se na tiskové konferenci za své mnohočetné nevěry manželce, fanouškům, spolupracovníkům a obchodním partnerům.

Vítěz 14 turnajů kategorie major nehraje od prosince poté, co se jeho nevěry provalily. Čtyřiatřicetiletý Woods oznámil, že až do odvolání se nebude účastnit golfových turnajů, aby se pokusil zachránit manželství.

Se Švédkou Elin má dvě děti. Po týdenní přestávce Woods tento týden obnovil terapii, která ho má vyléčit ze závislosti na sexu.

ČTK
Najdete na Lidovky.cz